Upravit stránku

Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné 2020

Na základě informační povinnosti provozovatele kanalizace pro provoz ČOV Přelouč bylo do sekce pro stažení přidáno porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné dle cenového předpisu pro vodné a stočné roku 2020. Datum zveřejnění: 30. 3. 2021. Naleznete zde.

Nabídka služeb ADR poradce

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nově nabídli služby v oblasti ADR poradenství. Pokud potřebujete pro svoji činnost mít zajištěnou osobu ADR poradce, neváhejte se obrátit na naši kolegyni paní magistru Lucii Fajbiš, která je naší novou posilou a má v oblasti ADR přepravy a odpadech dlouholetou praxi a má také patřičné oprávnění tuto službu vykonávat. 

Kontakt: Mgr. Lucie Fajbiš, 605 890 541lucie.fajbis@likvidace-odpadu.cz

Nové cisternové vozidlo CAS TATRA 8x6 pro provoz Kopřivnice
 

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám, abychom Vám představili zbrusu nový saco-kanalizační vůz TATRA PHOENIX 8X6, který rozšířil náš vozový park speciálně pro potřeby provozu Kopřivnice.

Samotný vůz je sestaven přímo „na míru“ dle našich požadavků, jedná se o spojení podvozku TATRA s nástavbou firmy FABOK. Vozová technika je určená k přepravě odpadů, čištění ORL, jímek, lapáků nečistot, myček, kanalizací atd. zejména v Moravskoslezském a Zlínském kraji.

Zde je pár základních informací:

-        kalová nádrž o objemu 13 m3

-        2 vývěvy o max. sacím výkonu 900 a 1500 m3/hod.

-        vodní nádrž o objemu 5,5 m3 a vodní okruh s vysokotlakým čerpadlem o výkonu 211 l/min a tlaku 190 bar

-        teleskopické vysouvání ramene se savicí a hydraulický otoč ramene o rozsahu 270°

-        hadicový naviják velký (120 m 1“ hadice) a malý (40 m 1/2" hadice)

 V případě zájmu se prosím obraťte na obchodního zástupce provozu Kopřivnice.

Kontakt: Daniel Rebroš, 607 031 968, daniel.rebros@likvidace-odpadu.cz 

Reklamační řád kanalizace Přelouč

LIKVIDACE ODPADU CZ a.s. jako dodavatel odvádění odpadních vod vydává ve smyslu § 36, odst. 3, písm. z.č. 274/2001 Sb. o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonu a v návaznosti  na  zákon  č.  634/1992 Sb.,  o  ochraně spotřebitele  v platném  znění Reklamační řád, který naleznete ke stažení zde.

Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné 2019

Na základě informační povinnosti provozovatele kanalizace pro provoz ČOV Přelouč bylo do sekce pro stažení přidáno porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné dle cenového předpisu pro vodné a stočné roku 2019. Datum zveřejnění: 22. 4. 2020. Naleznete v sekci Ke stažení.

Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné 2018

Na základě informační povinnosti provozovatele kanalizace pro provoz ČOV Přelouč bylo do sekce pro stažení přidáno porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné dle cenového předpisu pro vodné a stočné roku 2018. Datum zveřejnění: 3. 4. 2019. Ke stažení i zde.

Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné 2017

Na základě informační povinnosti provozovatele kanalizace pro provoz ČOV Přelouč bylo do sekce pro stažení přidáno "Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné dle cenového předpisu pro vodné a stočné roku 2017. Datum zveřejnění: 25. 4. 2018. Ke stažení i zde.

PROVOZ MANIPULAČNÍ PLOCHY PŘELOUČ

Dovolte nám, abychom Vás informovali, že od 14.6.2017 byl konečně zahájen již dříve avizovaný provoz manipulační plochy v Přelouči. Jedná se o další logický krok ve snaze poskytovat co nejkomplexnější služby v odpadovém hospodářství. Manipulační plocha nám umožňuje přijímat podstatně širší spektrum odpadů kategorie „O“ i „N“ než tomu bylo doposud v rámci provozu chemické ČOV, a tak plnit požadavky a přání našich zákazníků v oblasti odpadového hospodářství a ADR přepravy. Další informace budou zde na webu průběžně doplňovány.  V sekci „Ke stažení“ naleznete již nyní katalog přijímaných odpadů a platné povolení k provozu zařízení.