Upravit stránku

Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné 2017

Na základě informační povinnosti provozovatele kanalizace pro provoz ČOV Přelouč bylo do sekce pro stažení přidáno "Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné dle cenového předpisu pro vodné a stočné roku 2017. Datum zveřejnění: 25. 4. 2018. Ke stažení i zde.

PF 2018

Vážení obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2017 a přejeme šťastný nový rok 2018, hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů jak v profesním, tak osobním životě. Zároveň se těšíme na další spolupráci!

PROVOZ MANIPULAČNÍ PLOCHY PŘELOUČ

Dovolte nám, abychom Vás informovali, že od 14.6.2017 byl konečně zahájen již dříve avizovaný provoz manipulační plochy v Přelouči. Jedná se o další logický krok ve snaze poskytovat co nejkomplexnější služby v odpadovém hospodářství. Manipulační plocha nám umožňuje přijímat podstatně širší spektrum odpadů kategorie „O“ i „N“ než tomu bylo doposud v rámci provozu chemické ČOV, a tak plnit požadavky a přání našich zákazníků v oblasti odpadového hospodářství a ADR přepravy. Další informace budou zde na webu průběžně doplňovány.  V sekci „Ke stažení“ naleznete již nyní katalog přijímaných odpadů a platné povolení k provozu zařízení.